2 proc. parama

2

 

Dideli darbai prasideda nuo mažų skaičių… 

 

 

Gerbiami tėveliai, seneliai, globėjai ir kiti mokyklos rėmėjai,

pagal priimtą Labdaros ir paramos įstatymą kiekvienas Lietuvos pilietis savo pajamų mokesčio dalį (iki 2%) gali pervesti mokyklai. Taip būtų prisidedama prie vaikų ugdymo sąlygų gerinimo. Gautos lėšos bus panaudotos sporto aikštelių įrengimui mokykloje.

Maloniai kviečiame ir šiais metais, iki gegužės 1 dienos, skirti 2 % sumokėto pajamų mokesčio Vilniaus Verkių mokyklai – daugiafunkciam centrui. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad  nagrinės tik tuos prašymus dėl 2 proc. pajamų mokesčio pervedimo, kuriuos pats gyventojas pateiks naudodamasis Elektroninio deklaravimo sistema, pats atneš arba atsiųs į Mokesčių inspekciją. Centralizuotai pateiktų prašymų iš mokyklos Mokesčių inspekcija nepriima. Todėl prašome Jus naudotis anksčiau minėtais būdais, iš kurių geriausias – Elektroninio deklaravimo sistema.

Jūsų parama yra didžiulė pagalba mokyklai.


Kur buvo panaudota Jūsų parama galite rasti čia: 2 %