Tarptautinė neįgaliųjų diena

Gruodžio 1 dieną prasidėjo, ne tik kalendorinė žiema. Taip gražiai sutapo, kad mūsų centre buvo minima Tarpautinė neįgaliųjų diena. Ši diena mums visiems labai svarbi ir ypatinga, kaip ir kiekvienais metais, ji būna kupina stebuklų.

Mokinius su vaišėmis aplankė Burtininkė, vyko pamoka be sienų, kurios metu, visi kartu kūrėme nuostabius darbus kartu. Šią gražią dieną vainikavo nuostabus Astos Pilypaitės ir jos studijos koncertas. Scenos lakštingala ir jos ugdytiniai žavėjo visus savo šiltumu ir nuostabiais balsais. Dėkojame Astos Pilypaitės dainavimo studijai ir vadovėms Astai ir Laurai Riškevičienei už suteiktą šilumą ir meilę. Taip pat, už skanėstus ačiū sakome Hyper Rimi bei "Ali šokoladinei". Ačiū, kad mūsų šventės pripildote stebuklais!