Vienas ansamblis, o dainuoja 5 kalbomis?

Rokiškio kultūros centre vyko Respublikinis menų festivalis „Spalvos“, kurio metu, Verkių mokyklos ansamblis spalvos uždainavo 5 skirtingomis kalbomis. Festivalis vyko lapkričio 16 dieną, kurį organizavo Rokiškio pagrindinė mokykla. Rokiškio kultūros centre Verkiukai parodė savo muzikinius sugebėjimus ir atliko net 8 dainas, skirtingomis kalbomis: lietuvių, rusų, lenkų, anglų ir hebrajų.

Mokinius ruošė mokytojos M. Jakubovskaja, Z. Odnopol, L. Ilgienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Ivaškevičienė. Pedagogės, ne tik ruošė mokinius, bet ir pristatė stendinį pranešimą tema – „Pamokos netradicinėje aplinkoje“. Po festivalio visi buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiais prizais. Dėkojame organizatoriams už puikų renginį!