Konkursas „Retro“

Kovo 6 dieną Verkių mokykloje vyko tradicinis muzikinis konkursas „Retro“. Visa mokykla skambėjo nuo gražiausių dainų.Konkurse dalyvavo 13 Verkių mokyklos ugdytinių ir daug svečių iš net 4 mokyklų. Solistus vertino kompetentinga komisija mokytoja ekspertė Mira Jakubovskaja, Jūratė Prusevičienė, Judita Taučaitė, Olga Mackevič, Leila Mastanova. Savo dainomis džiugino svečiai iš Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos, Vilniaus Atgajos specialiosios mokyklos, Vilniaus Lietuvių namų ir Vilniaus A. Mickevičiaus gimnazijos. Labai dėkojame konkurso sumanytojai mokytojai ekspertei Mirai Jakubovskajai, kuri yra nuostabi pedagogė, mūsų vaikų džiaugsmas. Taip pat, dėkojame tėveliams už puikius muzikalius vaikus. Taip pat, ačiū sakome, svečiams ir juos ruošusiems pedagogams. Susitiksime po metų!