2 procentai Jūsų gerumo

Gerbiami tėveliai, seneliai, globėjai ir kiti mokyklos rėmėjai,

pagal priimtą Labdaros ir paramos įstatymą kiekvienas Lietuvos pilietis savo pajamų mokesčio dalį (iki 2%) gali pervesti mokyklai.

Taip būtų prisidedama prie vaikų ugdymo sąlygų gerinimo. Gautos lėšos bus panaudotos sporto aikštelių įrengimui mokykloje.

Maloniai kviečiame ir šiais metais, iki gegužės 1 dienos, skirti 2 % sumokėto pajamų mokesčio Vilniaus Verkių mokyklai – daugiafunkciam centrui. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad  nagrinės tik tuos prašymus dėl 2 proc. pajamų mokesčio pervedimo, kuriuos pats gyventojas pateiks naudodamasis Elektroninio deklaravimo sistema, pats atneš arba atsiųs į Mokesčių inspekciją.  Todėl prašome Jus naudotis anksčiau minėtais būdais, iš kurių geriausias – Elektroninio deklaravimo sistema.

Jūsų parama yra didžiulė pagalba mokyklai.

Jei neturite galimybių deklaruoti pajamų internetu, mokykloje gausite formą FR0512 versiją 03, kurią užpildę grąžinsite mokyklai arba nunešite į Mokesčių inspekciją.

 

FR0512 versija 03 formą su mokyklos duomenimis rasite čia:  2proc parama

Kur buvo panaudota Jūsų parama galite rasti čia: 2 %