„Labas – Saliam“ 2018

Gegužės 16 dieną Verkių mokykloje vyko tautinių mažumų festivalis „Labas – Saliam“ 2018, skirtas valstybės šimtmečiui paminėti.

Koncerto metu pasirodė Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos berniukų vokalinis ansamblis „Vyturėlis“. Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro, Juodšilių skyriaus Jaunimo liaudies šokių kolektyvas „Halas“ stebino nuostabiais šokiais ir kostiumais. Išgirdome rusų liaudies dainas, kurias atliko Vilniaus rusų folklorinio ansamblio „Vereja“ vokalinis duetas Liudmila Voišnienė ir Irena Ambrasaitė. Pasirodė ir mūsų nuostabusis vokalinis ansamblis „Nuotaika“. Šventę praskaidrino A. Mickevičiaus gimnazijos mokiniai bei žydų vokalinis duetas.  Nuostabius šokius atliko romų folklorinis ansamblis „Roma de drom“. Lietuvių liaudies“ šokius pademonstravo šokių ansamblis „Siaudelė“ . Nuostabias dainas atliko Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra” jaunių choras „Cantus gracilis“ ir Vilniaus lietuvių namų kamerinis choras. Festivalis visus sužavėjo savo įvairumu, spalvingumu ir pasirodymų gausa. Už puikią šventę dėkojame Lietuvos totorių asociacijai; Nacionaliniam tautinių mažumų ir išeivijos švietimo, kultūros, mokymo ir informacijos centrui,  LKSKA “Nemunas“.  Garsų ačiū tarėme mūsų mokyklos džiaugsmui mokytojai ekspertei Mirai Jakubovskajai, tik mokytojos dėka mokykloje vyksta tokie nuostabūs pasirodymai, skatinama draugystė ir tolerancija.