„Saulėgrąžos akademija“ 2018

Gegužės 17 dieną, jau šeštą kartą mūsų mokykloje vyko matematinis konkursas „Saulėgrąžos akademija“.

Konkurse sulaukėme svečių iš Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos ir Specialiojo ugdymo centro „Aidas“ mokinių, taip pat dalyvavo 2 mūsų ugdytinių komandos. Konkurso metu ypatingieji mokiniai savo žinias galėjo pasitikrinti įdomiai. Vyko matematinė viktorina, mokiniai sprendė matematinį kryžiažodį. Savo orientacinius gebėjimus ir erdvinį suvokimą pasitikrino žaisdami su interaktyviais kubais, interaktyviomis grindimis, taip pat pagal maršrutus „apkeliavo“ daug Lietuvos miestų. Pabaigai sudėliojo po dėlionę iš geometrinių figūrų. Ačiū visiems mokiniams, kurie taip aktyviai dalyvavo konkurse. Dovanas mokiniams parūpino UAB „Bijola“, UAB „Tele2“, Rimi Lietuva, Advokatų kontora ir Vilniaus miesto savivaldybė. Ačiū Jums.