Draugystės akordas

Rudeniui einant į pabaigą, Verkių mokyklos bendruomenės širdys sušildė svečiai iš Lenkijos Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Baryczy mokyklos.Atvyko trys mokiniai ir jų mokytojai bei bendrabučio auklėtojai. Svečiai kartu su mūsų mokyklos bendrabučio ugdytiniais dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą ir Lenkiją. Pasitikrinę savo žinias, smagiai šėlo diskotekoje, kurioje grojo lenkiška ir lietuviška muzika.
Viešnagės akcentu tapo, tarptautinis konkursas – festivalis „Draugystės akordas“, kuriame dalyvavo ne tik mūsų ir svečių dainininkai, bet ir talentai iš kitų įstaigų. Koncerto metu skambėjo populiariosios muzikos kūriniai, lietuvių liaudies, patriotinės dainos. Dainininkai dainavo lietuvių, rusų, lenkų kalbomis, publika nustebo išvydusi Mark Volynskij, buvusį mokinį, kuris dainavo žydų tradicinę dainą „Hosedl“. Tikrą vakarėlį scenoje surengė svečiai iš Lenkijos, kviesdami visus šokti ir linksmintis. Labai dėkojame visiems dalyviams ir svečiams. Ačiū sakome Vilniaus Šolom Aleichemo ORT gimnazijos mokiniui Nikitai Yusupov už nuostabiai atliktą Robbie Williams dainą „Ain‘t that kick“. Mokinį paruošė mokytoja ekspertė Nijolė Žylienė. Scenoje pasirodė Vilniaus Užupio gimnazijos vokalinis ansamblis, kurį taip pat paruošė mokytoja ekspertė Nijolė Žylienė. Koncerte pasirodė ir choras iš Vilniaus lietuvių namų, mokinius paruošė ilgametė mūsų mokyklos draugė, muzikos mokytoja metodininkė Judita Taučaitė. Nacionalinį tautinių mažumų ir išeivijos švietimo, kultūros, mokymo ir informacijos centrą atstovavo mūsų buvęs mokinys Mark Volynskij. Nuoširdžiai dėkojame mūsų mokinukus paruošusiai ir konkursą – festivalį organizavusiai mūsų mylimai mokytojai ekspertei Mirai Jakubovskajai. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir laukiame atvykstant dar kartą!