Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena

O BUVO TAIP.  Du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą, 1973 m. netyčia susitiko,  apsidžiaugė susitikimu, ir nutarė savo džiaugsmu pasidalinti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Siunčiamuose laiškuose nebuvo jokių idėjinių užuominų. Tai buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent 10-iai žmonių.

Galiausiai jų idėją palaikė JAV ir kitos valstybės. Taigi lapkričio 21-ąją siūloma išsiųsti kuo daugiau sveikinimų visiems savo draugams ir pažįstamiems. Šią dieną šventė ir mūsų mokyklos moksleiviai. Nuo ankstaus ryto sveikinosi su vilniečiais ir dalino jiems pasisveikinimo laiškus įvairiomis kalbomis. Su mokytojų pagalba mokėsi pasisveikinti  taip, kaip sveikinasi 35 pasaulio šalyse.